تركيدن فوتبال فوتبالی علی کفاشیان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

تركيدن: فوتبال فوتبالی علی کفاشیان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

پیشنهاد برگزاری تجمعات مردمی در پارک لاله یا بوستان گفت‎وگو

دستیار مدیر جمهور در امور حقوق شهروندی گفت: جایی مثل بوستان گفت‎وگو که اسم با مسمّایی دارد یا پارک لاله که مدنظر شورای شهر هست، می تواند محلی جهت تجمعات آر..

ادامه مطلب

جهانبخش جای کریس رونالدو را در تلویزیون و خیابان‌های کشور عزیزمان ایران می‌گیرد!

علیرضا جهانبخش، ستاره تیم‌ملی کشور عزیزمان ایران هم به جمع ستاره‌هایی پیوست که روی بیلبوردها خواهد رفت.  جهانبخش جای کریس رونالدو را در ..

ادامه مطلب

طرح ترافیک تازه جهت سال آینده هنوز نهایی نشده است

به گفته معاون عمرانی وزیر کشور، طرح زوج و فرد جهت سال آینده تغییری نخواهد کرد این در حالیست که طرح تازه ترافیک مطرح شده است جهت سال ۹۷ هنوز نهایی نشده ..

ادامه مطلب

جدول + اسامی ۲۵ استاندارد اضطراری موتورسیکلت‌ها

با اضافه شدن هشت استاندارد اضطراری تازه جهت موتورسیکلت‌ها، اسامی مربوط به ۲۵ استاندارد این مدل از وسایل نقلیه اعلام شد.  اسامی ۲۵ استاندارد اضطر..

ادامه مطلب

پسر 17 ساله به کما رفت ، تصویر یادگاری شوم در سی و سه پل

صبح امروز پسر 17 سالهای که از شهر بابل به اصفهان سفر کرده بودند، در هنگام گرفتن تصویر از 33 پل سقوط کرد.  تصویر یادگاری شوم در سی و سه..

ادامه مطلب

پرواز آزمایشی موفق فضاپیمای مافوق صوت

فضاپیمای شرکت “ویرجین گلگتیک” موسوم به “VSS Unity” با لایه حفاظت گرمایی تازه خود با موفقیت پرواز کرد و یک گام دیگر به فرستادن ان..

ادامه مطلب

در صورت نیاز عنوان تعطیلات زمستانی مدارس به مجلس ارائه می‌شود / معاون پارلمانی رییس‌جمهوری

معاون پارلمانی رییس‌جمهوری راجع به اینکه آیا طرح تعطیلی زمستانه مدارس نیاز به مصوبه مجلس دارد، خاطرنشان کرد: در مواردی که نسبت به موضوعی قانونگذاری شده اس..

ادامه مطلب

حضور نسل های متفاوت ، فیلمبرداری «به وقت خماری» شروع شد

فیلمبرداری فیلم سینمایی «به وقت خماری» به کارگردانی محمدحسین لطیفی به تازگی شروع شده است است و بازیگران جدیدی به این اثر پیوسته اند.  ..

ادامه مطلب