تركيدن فوتبال فوتبالی علی کفاشیان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

تركيدن: فوتبال فوتبالی علی کفاشیان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات قربانی بعدی در فدراسیون فوتبال کیست؟

علیرضا اسدی یک روز بعد از انتقادهای کارلوس کی‌روش درحالی برکنار شد که حالا مرد پرتغالی در دل حملات رسانه‌ای تاکید دارد این جابجایی نمی توانسته ربطی به او داشته

قربانی بعدی در فدراسیون فوتبال کیست؟

قربانی بعدی در فدراسیون فوتبال کیست؟

عبارات مهم : فوتبال

علیرضا اسدی یک روز بعد از انتقادهای کارلوس کی روش درحالی برکنار شد که حالا مرد پرتغالی در دل حملات رسانه ای تاکید دارد این جابجایی نمی توانسته ربطی به او داشته باشد.

به گزارش خبرآنلاین؛ علیرضا اسدی که به وسیله محمود گودرزی به فوتبال آورده شد تا بعد از سال های دهه 60 ، باری دیگر مسئولیتی فوتبالی داشته باشد ، آخر حدود یک سال بعد از رفتن دوستش از فوتبال رفت. در این مدت ولی نه گودرزی که کسی باعث ماندنش در فوتبال می شد که در ابتدا با تحمیل اسدی را پذیرفته بود. بله حرف از علی کفاشیان هست. نایب مدیر فدراسیون فوتبال که این روزها تلاش زیادی می شود تا دیگر در فوتبال نباشد. همین دیروز و بعد از تغییرات در دبیرکلی فدراسیون حرف های زیادی زده شد. یکی از آنها حرف های عابدینی بود راجع به ضرورت اضافه شدن اسلامیان به فدراسیون با قدرت اجرایی بالا. محمود اسلامیان ، مدیر صندوق بازنشستگی کشور و در حقیقت سر شاخه گروه اصفهانی های اداره کننده فوتبال که مهدی تاج و ساکت هر لحظه در کنار او کار کرده اند به خوبی می مشخص است اگر قرار باشد به فوتبال خیلی جدی برگردد ، تنها در یک پست می تواند قرار بگیرد.

قربانی بعدی در فدراسیون فوتبال کیست؟

پستی که این روزها در اختیار علی کفاشیان هست. علی کفاشیان که نایب رئیسی را از مجمع گرفته و هنوز هم بیشترین رای را در بین هیات ها دارد. فدراسیونی ها ولی خیلی دوست دارند تغییرات مورد نظرشان اتفاق بیفتد. آنها که یکبار در ابتدای ریاست تاج نتوانستند جهت اسلامیان رای بگیرند ، حالا با گروهی از صاحبان رای در مجمع مثل تیم بهاروند تلاش دارند شرایطی را جهت کفاشیان ایجاد کنند که آماده پذیرش اسلامیان در این پست شود.

فشارها روی کفاشیان جهت کمیته فوتسال زیاد است و شاید این پست را هم بزودی از او بگیرند. از یاد نبریم که نایب مدیر ای اف سی را فدراسیون کشور عزیزمان ایران حاضر نشد به عنوان عضو پیشنهادی فدراسیون کشور عزیزمان ایران جهت انتخابات فیفا و عضو هیات اجرایی فیفا معرفی کند.

علیرضا اسدی یک روز بعد از انتقادهای کارلوس کی‌روش درحالی برکنار شد که حالا مرد پرتغالی در دل حملات رسانه‌ای تاکید دارد این جابجایی نمی توانسته ربطی به او داشته

در این شرایط شاید او با رفتن اسدی ، زیاد به موضع ضهف برود و حس کند وقت جدایی اش از فوتبال نزدیک شده است هست. چندی قبل او دوستانه گفته بود شرایطش شباهت زیادی به دونده ای دارد که دوی سرعتی اش را انجام داده و حالا دارد نرم می دود تا از روی پیست خارج شود.

کفاشیان ولی با اقبال بالایی که هنوز در مجمع دارد ، به چالشی بزرگ جهت منتقدانش در بدنه فدراسیون بدل شده است است.

واژه های کلیدی: فوتبال | فوتبالی | علی کفاشیان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs