تركيدن فوتبال فوتبالی علی کفاشیان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

تركيدن: فوتبال فوتبالی علی کفاشیان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات لیست نهایی تیم ملی جهت ما مشخص است/ همکاری با برند ایرانی رایگان است ، تاج

رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید قرارداد البسه با شرکت کشور عزیزمان ایران رایگان است و این شرکت البسه تمام تیم‌های ملی را فراهم می‌کند.

لیست نهایی تیم ملی جهت ما مشخص است/ همکاری با برند ایرانی رایگان است ، تاج

تاج: لیست نهایی تیم ملی جهت ما مشخص است/ همکاری با برند ایرانی رایگان است

عبارات مهم : ایران

رییس فدراسیون فوتبال می گوید قرارداد البسه با شرکت کشور عزیزمان ایران رایگان است و این شرکت البسه تمام تیم های ملی را فراهم می کند.

به گزارش ایسنا‍، مراسم رونمایی از لباس کاروان تیم ملی فوتبال در هتل اسپیناس پالاس برگزار شد. مهدی تاج در این مراسم اظهار کرد: به خاطر اینکه در سال حمایت از تولید ملی هستیم، قراردادی چهارساله با یکی از شرکت های ایرانی امضا کردیم و قرار است در همه رده ها از لباس های این برند استفاده کنیم. مفتخریم که لباسی می پوشیم که ایرانی است و مرغوبیت زیادی دارد. هنگامی که کارگر و نیروی ایرانی این کار را انجام می دهد باعث خوشحالی ما است.

لیست نهایی تیم ملی جهت ما مشخص است/ همکاری با برند ایرانی رایگان است ، تاج

رییس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این پرسش که چه شد که با این شرکت ایرانی قرارداد امضا کند، گفت: ما فراخوان دادیم که یک شرکت داخلی دیگر و یک شرکت خارجی هم به ما اعلام آمادگی کرد. پیشنهاد شرکتی که با آن قرارداد امضا شد کیفیت بهتری دارد و کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال در نهای این شرکت را گزینش کرد.

او راجع به نوع همکاری فدراسیون فوتبال و این شرکت گفت: همکاری به صورت رایگان است و این از دوستی دوستان هست. ما در سال های قبل بخشی از لباس ها را خریداری می کردیم و بعضا لباس خریداری نمی کردیم. همانطور که می دانید تیم ملی بانوان ما به فینال جام ملت های آسیا افزایش کرد که لباس فرم یکسان نداشتند. از امسال این مسئله حل می شود.

رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید قرارداد البسه با شرکت کشور عزیزمان ایران رایگان است و این شرکت البسه تمام تیم‌های ملی را فراهم می‌کند.

تاج افزود: ما شرح مفصل تیم ملی را گفتیم. ما با شرکت آدیداس بصورت اسپانسری همکاری کردیم ولی از آن جایی که باید از تولید ملی حمایت کنیم قانونی تصویب شد که نباید پوشاک به داخل کشور وارد شود یا اینکه ۶۰ درصد در داخل کشور عزیزمان ایران امضا شود. به همین علت قرارداد به قراداد تجاری تبدیل شد و ۷۰ درصد رایگان و ۳۰ درصد بصورت فروش مبدل شد. امیدواریم روزی لباس های تیم ملی بزرگسالان هم به وسیله یک شرکت داخلی فراهم شود.

او راجع به احتمال بازگشت یوز به لباس تیم ملی گفت: قراداد به صورت تجاری شد و این از دست فدراسیون فوتبال هم خارج بود. ما قبلا پیراهن مان را به فیفا و AFC اعلام کردیم. در فکر این هستیم تا یوز را به لباس تیم ملی کشور عزیزمان ایران برگردانیم.

رییس فدراسیون فوتبال در ادامه در پاسخ به این پرسش که چقدر در گذشته جهت تهیه لباس های تیم ملی هزینه می کردند، گفت: قرارداد خوب و بازی با این شرکت امضا شده است که کلیه تیم های ملی را پوشش می دهد. ما قبلا لباس ها را می خریدیم ولی الان به یاد ندارم که چه هزینه ای بابت این قضیه می کردیم.

لیست نهایی تیم ملی جهت ما مشخص است/ همکاری با برند ایرانی رایگان است ، تاج

تاج در آخر راجع به اینکه آیا لباس ملی پوشان فراهم شده است هست، بیان کرد: جهت ما مشخص است که چه بازیکنانی به جام جهانی می روند در نتیجه اندازه بازیکنان را داریم و جهت آن ها لباس دوخته شده است است.

واژه های کلیدی: ایران | همکاری | ایرانی | رایگان | فوتبال | قرارداد | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs