تركيدن فوتبال فوتبالی علی کفاشیان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

تركيدن: فوتبال فوتبالی علی کفاشیان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی شرمنده مردمی هستم که نان شب ندارند / باهنر

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: باید جهت چهلمین سال استقرار نظام جمهوری اسلامی آماده شویم و به یک جمع بندی و ارائه کارنامه‌ای برسیم که عالمانه، عادلانه

شرمنده مردمی هستم که نان شب ندارند / باهنر

باهنر: شرمنده مردمی هستم که نان شب ندارند

عبارات مهم : ایران

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: باید جهت چهلمین سال استقرار نظام جمهوری اسلامی آماده شویم و به یک جمع بندی و ارائه کارنامه ای برسیم که عالمانه، عادلانه و واقعی باشد.

به گزارش فارس، محمدرضا باهنر دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری عصر امروز (پنجشنبه) در نخستین کنگره سراسری حزب همدلی مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در کانون توحید اظهار داشت: باید جهت چهلمین سال استقرار نظام جمهوری اسلامی آماده شویم و به یک جمع بندی و ارائه کارنامه ای برسیم که عالمانه، عادلانه و واقعی باشد.

شرمنده مردمی هستم که نان شب ندارند / باهنر

باهنر افزود: باید دلیری اقرار به قصورها را داشته باشیم و هم موفقیت هایی که بعضا به معجزه شبیه است را بتوانیم در تصویری واقعی ترسیم و ارائه کنیم.

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری ادامه داد: کارهای انجام نشده و فهرست مطالبات به نتیجه نرسیده قاعدتا بلندتر و طولانی تر از فهرست کارهای انجام شده است است.

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: باید جهت چهلمین سال استقرار نظام جمهوری اسلامی آماده شویم و به یک جمع بندی و ارائه کارنامه‌ای برسیم که عالمانه، عادلانه

وی گفت: یک سری رفتارها، رفتارهای تطبیقی است و امروز شماها خیلی می پرسید اگر ۴۰ سال قبل همان نظام قبلی بود الان کجا بودیم و یا اگر چند موفقیت را می شماریم این پرسش مطرح می شود که همه کشورها پیشرفت کرده اند.

باهنر با بیان اینکه تمامی حکومت ها علاقمند به رشد شاخص های مهم کشورشان هستند، متذکر شد: حتی دیکتاتورها علاقه ندارند که شاخص های کلی کشورشان تنزل داشته باشد یا به قهقرا برود.

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری افزود: امام راحل تنها کسی بود که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی گفت از مردم پرسش کنند نوع حکومت را هم خودشان تعیین کنند و رفراندوم برگزار شد و در وهله نخست نظام سیاسی کشور عوض کردن کرد.

شرمنده مردمی هستم که نان شب ندارند / باهنر

باهنر افزود: امام چیزی را در خشت خام میدیدند که جوانان در آیینه هم نمی دیدند بنابراین بر رفراندوم تاکید داشتند.

وی تصریح کرد: همه کشورهایی که کودتا و یا انقلاب کردند سال های طولانی به بهانه انقلاب از مراجعه به آرای عمومی خودداری کردند.

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: باید جهت چهلمین سال استقرار نظام جمهوری اسلامی آماده شویم و به یک جمع بندی و ارائه کارنامه‌ای برسیم که عالمانه، عادلانه

به گفته باهنر اصرار امام بر تدوین قانون اساسی بود که قانون اساسی یک معاهده ملی است که وظیفه همه را روشن می کند و قانون اساسی تدوین و به همه پرسی گذاشته شد و امام پیگیر بود که به سرعت باید این ها انجام شود. در هیچ انقلابی سابقه ندارد که یکسال بعد از پیروزی وظیفه همه چیز با رای مردم باشد.

باهنر تقویت نظام امنیتی، اطلاعاتی و دفاعی را به علت ۱۸ هزار شهید ترور و ۸ سال جنگ تحنیلی در ایرات عنوان کرد.

شرمنده مردمی هستم که نان شب ندارند / باهنر

وی راجع به ۸ سال دفاع مقدس نیز گفت: دفاع مقدس بعد از ۲۰۰ سال باعث شد که کشور عزیزمان ایران با همسایه خود درگیر و ۸ سال بجنگیم ولی در آخر جنگ یک وجب خاک کشور عزیزمان ایران جدا نشد.

دبیکل جبهه پیروان خط امان و رهبری گفت: زمانی که انقلاب پیروز شد خیلی از فرماندهان نظام قبل می گفتند ما تجهیزات داشتیم ولی اجازه تعویض باطری هواپیما را نداشتیم امروز از لحاظ امکانات دفاعی وضع خیلی خوبی داریم و امروز دشمن بعد از مسئله هسته ای ایراد می گیرد که آیا موشک های شما چنین بردی دارند.

باهنر با تاکید بر اینکه کشور عزیزمان ایران در فناوری نوین پیشرفت خوبی داشته است گفت: طبق فتوای رهبر انقلاب کشور عزیزمان ایران به دنبال بمب اتم نیست ولی با توافقی که در برجام داشتیم نقطه گریز ما جهت دست یابی به سلاح هسته ای از ۲ ماه به یکسال زیاد کردن یافت.

وی با اشاره به پیشرفت کشور عزیزمان ایران در علم پزشکی گفت: ما اوایل انقلاب نه تنها در بشاگرد و کهنوج بلکه در پایتخت کشور عزیزمان ایران فراوان دکتر هندی و فیلپینی داشتیم و داشتن دکتر ایرانی جزو آرزوهای ما بود ولی امروز اینقدر افراط کردیم که تعداد زیادی از پزشکان ما بدون کار هستند.

به اعتقاد باهنر متاسفانه ما یکسری از شاخص های به شدت منفی داریم به گونه ای که در کشور عزیزمان ایران نظام امنیتی، اطلاعاتی و سیاسی را درست کردیم و مجلس و انتخابات را قبول کردیم ولی امروز در کشور حزب وجود ندارد.

دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری افزود: ۳۰۰ الی ۴۰۰ حزب از وزارت کشور مجوز گرفتند و ۳۰۰ تا از مجوزهای این احزاب کاغذ هستند.

از بین ۱۰۰ حزبی که فعالیت می کنند نصف آنها خواب هستند و فقط ۲۰ الی ۳۰ حزب کار می کنند که با پرسشها مالی دست و پنجه نرم می کنند.

باهنر ادامه داد: طبق قانون تازه احزاب ۳۵۰ حزب از مجموع ۴۰۰ حزب از بین بردن می شوند و بقیه هم باید خود را به آن استانداردها برسانند. بنابراین این قانون تازه احزاب اوضاع را خوب می کند ولی کافی نیست.

باهنر می گوید که بنده در غیبت ۳ الی ۴ حزب فراگیر و نیرومند بر آینده مردم سالاری دینی بیمناک هستم و اعتقاد دارم مردم سالاری به خط آخر نمی رسد آیا که لازمه مردم سالاری و جمهوریت وجود چند حزب نیرومند است.

دبیرکل جبهه پیروان ضمن اشاره به حرکت براندازانه بعضی از احزاب در طول انقلاب گفت: حزبی که بدنبال براندازی هست، حزب نیست بعضی ها فکر می کنند با تحزب می توانند به جنگ نظام بروند؛ هیچ حکومتی مبارزه با نظامش را بر نمی تابد و ممنوع قانونی است.

به باور وی، حزب می تواند درمقابل دولت و مجلس موضع داشته باشد ولی نمی تواند در برابر نظام بایستد.

نماینده سابق مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس با تاکید بر اینکه نظام اداری ما به شدت فشل هست، گفت: ژاپن با ۱۵۰ میلیون جمعیت ۴۰۰ هزار نیروی اداری دارد و ما با ۸۰ میلیون جمعیت ۴ میلیون نظام اداری داریم.

باهنر می گوید: من دلم جهت مجلسی که می خواهد بودجه قوه مجریه را ببندد می سوزد. این درآمدها و هزینه ها با هم جفت نمی شود.

وی با تاکید بر اینکه نظام اداری ما یک نظام پر هزینه لخت، کم تحرک و کم فکر هست، گفت: بعضی ها اگر در منزل می خوابیدند و حقوق می گرفتند بهتر بود، بعضی از این افراد کاش کار نمی کردند چون مزاحم کار هستند.

باهنر ضمن تاکید بر اینکه نظام بازنشستگی و نظام بانکی دارای اشکال هست، تصریح کرد: خدا کند که تق و توق بانک های مهم در نیاید آیا که این تراز بعضی از بانکها قرمز است،

“یک وقت ما نفت می فروختیم و دولت خرج می کرد. از سال ۹۲ و ۹۳ دولت شروع به فروش اوراق همکاری کرد ولی متاسفانه در سال ۹۵ ما اوراق همکاری را جهت حقوق کارمندها فروختیم و امسال اوراق می فروشیم که اوراق همکاری قبلی ها را بدهیم این اگر کنترل نشود ۸ الی ۷ سال دیگر بدهی ما در اوراق همکاری از کل بودجه قوه مجریه زیاد می شود.”

دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه سران معلمان ما دو برابر نیاز واقعی ما هست، خاطرنشان کرد: همین الان آموزش پرورش ۳۰۰ هزار نیرو اضافه و ۵۰ هزار کم چون پراکندگی به اندازه نیاز آموزش و پروش نیست.

امروز سرانه هر دانش آموز دولتی حدود ۳ میلیون تومان می شود یعنی دولت باید ۳ میلیون تومان پول دهد در حالی که میانگین قیمت مدارس غیر انتفاعی ۱ میلیون تومان است.

وی با اینکه بنده به عنوان شخصی که ۲۸ سال در مجلس بوده با این بخش از بیانات آقای روحانی که از این بعد دیگر هیچ دولتی نمی تواند بودجه کشور را ببندد موافقم، گفت: نظام اداری و بودجه ریزی کشور باید متحول شود.

باهنر تصریح کرد: درآمد اقتصادی سرانه کشور یک درصد رشد کرده مصرف ما ۵ الی ۶ برابر شده است هست؛ در کشور ما ۹۰ میلیون سیم کارت کار می کند این ها هزینه و مصرف است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: ما هم قبول داریم که تولید و مصرف باید تراز داشته باشد.

دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه مجلس باید دلیری داشته باشد تا از اول سال ۹۷ استخدام را “بلا استثنا” ممنوع کند، گفت : الان دولت مجبور است ۳۰ الی ۴۰ هزار میلیارد تومان حقوق بازنشستگی بدهد درحالی که باید صندوق های بازنشستگی روی پا باشند و خودشان حقوق ها را بدهند ولی نمی توانند.

باهنر گفت: ما نمی گوییم ۴ میلیون کارمند را بیرون ریخت ولی می توان تصمیم گرفت که استخدام را ممنوع کرد.

وی با تاکید بر اینکه باید اصلاح نظام ساختارمند شود، خاطرنشان کرد: کشور را با یک مجلس نمی توان اداره کرد و طبیعی است که خاستگاه نمایندگان منطقه است و کسی متوجه مطالبات ملی نیست.

باهنر بر این باور است که باید یک مجلس خبرگان، نخبگان و یا سنا در کشور عزیزمان ایران تشکیل شود که به دنبال منافع ملی باشد.

دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: وجود و حضور در حزب یکسری منافع و هزینه دارد، اشکال ما سیاسیون این است که ما در حزب به دنبال منافع هستیم ولی حاضر نیستیم هزینه آن را بپردازیم.

باهنر افزود: یک تعدادی از نامزدهای مجلس نذر می کنند به مجلس بروند و برایشان فرقی ندارد از نردبان عارف، حداد عادل و یا باهنر به مجلس بروند و بعد که به مجلس راه یافتند بی خیال حزب می شوند.

واژه های کلیدی: ایران | میلیون | انقلاب | ایرانی | انقلابی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs