تركيدن فوتبال فوتبالی علی کفاشیان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

تركيدن: فوتبال فوتبالی علی کفاشیان اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار بین الملل خود جهت فلسطین رونمایی می‌کند ، طرح صلح&quot، ترامپ در هفته‌های آینده از &quot

مقام‌های تشکیلات خودگردان فلسطین معتقدند که کاخ سفید در هفته‌های آینده و در پی فشارهای بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی “طرح صلح” خود را جهت مناقشه فل

خود جهت فلسطین رونمایی می‌کند ، طرح صلح&quot، ترامپ در هفته‌های آینده از &quot

ترامپ در هفته های آینده از "طرح صلح" خود جهت فلسطین رونمایی می کند

عبارات مهم : آمریکا

مقام های تشکیلات خودگردان فلسطین معتقدند که کاخ سفید در هفته های آینده و در پی فشارهای بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی “طرح صلح” خود را جهت مناقشه فلسطین ارائه خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روزنامه هاآرتص، در حالی که فلسطینی ها همچنان از تصمیم دونالد ترامپ، مدیر جمهور آمریکا جهت انتقال یافته کردن سفارتخانه کشورش از شهر تل آویو به قدس خشمگین هستند، یک مقام فلسطینی به روزنامه هاآرتص گفت: تشکیلات خودگردان فلسطین طرح ترامپ را رد خواهد کرد و به این ترتیب ممکن است نتانیاهو و ترامپ فلسطینی ها را به عنوان یک مانع بر سر راه صلح نشان دهند.

این مقام فلسطینی بلندپایه که اخیرا با دیپلمات های غربی دیدار داشته به روزنامه هاآرتص گفت: اطلاعات رسیده به فلسطینی ها نشان می دهد که اسرائیل دولت دونالد ترامپ را تحت فشار قرار می دهد تا هرچه سریع تر طرح صلح خود را ارائه کند.

خود جهت فلسطین رونمایی می‌کند ، طرح صلح&quot، ترامپ در هفته‌های آینده از &quot

او گفت: تشکیلات خودگردان فلسطین این طرح را نخواهد پذیرفت و رد می کند.

وی تصریح کرد: ما می دانیم که نتانیاهو در حال حاضر تحت فشار واقع شده است است و ممکن است به علت بحران داخلی در اسرائیل تقاضای انتخابات زودهنگام بدهد. بنابراین این مهم است که حوزه دیپلماتیک به خاص در ارتباط با فلسطینی ها امروز در دستورکار نباشد و اینکه فلسطینی ها و محمود عباس به عنوان طرف هایی که صلح را رد می کنند جلوه داده شوند و این بار با حمایت آمریکا برچسب “عدم شراکت” به آنها زده شود.

مقام‌های تشکیلات خودگردان فلسطین معتقدند که کاخ سفید در هفته‌های آینده و در پی فشارهای بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی “طرح صلح” خود را جهت مناقشه فل

اخیرا یک سند مفصل تهیه شده است از سوی صائب عریقات، مذاکره کننده ارشد فلسطینی ها که به شورای انقلابی حزب فتح ارائه شد، تاکید کرد: اقدام ترامپ در به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت اسرائیل شروع مرحله جدیدی در سیاست آمریکا نسبت به فرایند صلح است که از آن به عنوان مرحله دیکته کردن یاد می شود.

عریقات نوشت: در این مرحله هرکسی که صلح بخواهد باید دیکته های آمریکا را بپذیرد و هرکسی که با آن مخالف باشد به عنوان یک شرکت تروریستی رادیکال که باید با آن جنگید جلوه داده خواهد شد.

واژه های کلیدی: آمریکا | فلسطین | اسرائیل | روزنامه | دونالد ترامپ | دولت دونالد ترامپ | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs